Drzwi PVC

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Tel.
 
dlaczego drzwi ogolneBogactwo oferty
w zakresie nowoczesnych drzwi zewnętrznych!

Ważnym elementem, decydującym o wyglądzie domu, są drzwi wejściowe.

Drzwi PCV produkcji wykonane z wysokogatunkowego PCV łączy wysoka jakość z nowoczesnym wzornictwem. Wszystko po to, aby zapewnić eleganckie wejście do każdego domu. Żadne drzwi, tak jak drzwi wejściowe z PCV, nie zapewnią tak spójnej harmonii z oknami w domu, dając najlepszy efekt wizualny każdego budynku.

Drzwi PCV  jako klasyczne drzwi zewnętrzne są nadzwyczaj stabilne, o bardzo dobrej izolacyjności termicznej i akustycznej oraz długotrwałej szczelności, nie wymagające wysokich nakładów na konserwację (wystarczy mycie i czyszczenie zwykłym środkiem i wodą w przeciwieństwie do drzwi drewnianych).

Wszystkie te korzyści zapewnia odpowiednia konstrukcja skrzydła i ościeżnicy z progiem z przekładką termiczną oraz specjalną uszczelką. Stabilność drzwi  gwarantują wzmocnienia stalowe o najlepszych parametrach statycznych, które w połączeniu z ryglowaniem wielopunktowym umożliwiają skuteczną ochronę przed włamaniem.

Trwałość drzwi i zadowolenie użytkownika gwarantowane są przez nowoczesne i niezawodne okucia, wyłącznie sprawdzonych marek w zakresie okuć drzwiowych takich jak: GU, FUHR, ROTO. Występują one w wielu wersjach, zależnych od potrzeby klienta.

Do szczególnie polecanych zaliczamy okucie automatyczne z 3 językami samoczynnie zamykającymi się lub okucie ze specjalnymi hakami, podwyższającymi bezpieczeństwo domu.
Używane w drzwiach PCV  zawiasy Dr Hahn charakteryzują się dużą nośnością oraz niezawodnością.

Drzwi wyposażane są także w eleganckie klamki firmy HOPPE, występujące w różnych kolorach. Ich nowoczesna konstrukcja, wygląd oraz wysoka jakość zastosowanych surowców zapewnia niezawodność działania na długie lata.

W celu spełnienia wszelkich pomysłów klientów oferowany jest szeroki wybór wypełnień drzwiowych w różnych wariantach i kolorach. Szczegółowe informacje na temat oferty wypełnień można znaleźć w punktachKrótko mówiąc – oferujemy to, czego wymaga się dzisiaj od nowoczesnych drzwi zewnętrznych!

Przykłady drzwi  zapraszamy na stronę www.euro-color.com.pl

,