Drzwi stalowe profilowe bezklasowe

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Tel.
Drzwi stalowe profilowe bezklasowe

Drzwi stalowe profilowe bezklasowe to najbardziej ekonomiczne i popularne drzwi wejściowe do budynków wielorodzinnych. Wykonane są z wysokiej jakości profili systemowych zamkniętych, które w połączeniu z zaawansowaną technologią produkcji pozwalają stworzyć produkt gwarantujący wieloletnią wytrzymałość i bezproblemową eksploatację.Drzwi stalowe tego typu najczęściej montujemy na zamówienie wspólnot mieszkaniowych oraz  spółdzielni mieszkaniowych.Drzwi te nadają się wyśmienicie jako drzwi do śmietników oraz jako dzrwi wejściowe do klatki schodowej.Obszar działania naszej firmy to miejscowości Pruszków ,Grodzisk Mazowiecki,Ożarów ,Piastów,Błonie,Ursus,Warszawa,Brwinów,Milanówek,woj.mazowieckie. 

Drzwi stalowe profilowe bezklasowe to najbardziej ekonomiczne i popularne drzwi wejściowe do budynków wielorodzinnych. Wykonane są z wysokiej jakości profili systemowych zamkniętych, które w połączeniu z zaawansowaną technologią produkcji pozwalają stworzyć produkt gwarantujący wieloletnią wytrzymałość i bezproblemową eksploatację.

Profile łączone są ze sobą poprzez spawanie co pozwala na uzyskanie stabilnej i trwałej konstrukcji. W przypadku drzwi profilowych, które poddawane są intensywnej eksploatacji taki rodzaj połączenia jest najlepszym rozwiązaniem nieosiągalnym w przypadku innych technologii. Odpowiednia obróbka szlifiersko-polerska nadaje drzwiom estetyczny wygląd. Drzwi profilowe montowane w budynkach mieszkalnych w znaczny sposób narażone są na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, dlatego bardzo ważną rolę w tym przypadku odgrywa właściwe zabezpieczenie antykorozyjne. Zakład produkcyjny został wyposażony w nowoczesną kabinę i urządzenia do śrutowania oraz linię do nakładania farb proszkowych, podkładowych i nawierzchniowych. Przygotowanie powierzchni konstrukcji do malowania następuje poprzez obróbkę strumieniowo-ścierną (śrutowanie niskociśnieniowe). Ze względu na wymagania wysokiej odporności antykorozyjnej powierzchnia poddawana jest dwukrotnie malowaniu proszkowemu. Gama dwunastu standardowych kolorów pozwala na dopasowanie drzwi do elewacji budynku. Ponadto istnieje możliwość zamówienia drzwi w kolorze indywidualnym zgodnym z paletą RAL. Proces produkcji został zaprojektowany tak, aby uniemożliwić wyeliminowanie choćby jednej operacji z całego cyklu technologicznego.

Na całym obwodzie skrzydła drzwi posiadają uszczelnienie zapewniające odpowiednią infiltrację oraz dające gwarancję cichego zamykania. Proponowane drzwi mogą być pełne lub przeszklone. Wypełnienia osadzone w ramie drzwiowej od wewnątrz zabezpieczone są listwą szklenia, od zewnątrz uszczelką wciskaną gumową.

Wysoka jakość naszych wyrobów to także efekt stosowanego wyposażenia dodatkowego tj. samozamykaczy, zamków, okuć, elektrozaczepów, pochodzących od renomowanych producentów. Dzięki doskonałym parametrom jakościowym drzwi nie odkształcają się, są wytrzymałe i odporne na zniszczenia oraz zmienne warunki atmosferyczne.

,