O firmie

Firma Iskra już od 40 lat oferuje klientom wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Ogromne doświadczenie w branży i wiedza pozwalają wciąż poszerzać gamę usług i proponować najlepsze rozwiązania naszym klientom. Oferta firmy Iskra obejmuje osłony wewnętrzne, osłony zewnętrzne, rolety i markizy. Bogaty asortyment daje naszym klientom nieograniczone możliwości aranżacyjne i pełen komfort użytkowania.

Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu posłużą klientom przez wiele lat. Oferujemy klasyczne i nowoczesne wzornictwo tak, by każdy mógł wybrać coś dla siebie, zgodnie z indywidualnymi preferencjami i gustem. Ponadto dostarczamy naszym klientom kompleksowe usługi w zakresie stałego serwisu i fachowego doradztwa, począwszy od pomiaru aż po montaż zamówionych produktów.

05-800 Pruszków, ul. Powstańców 18

Specjaliści w branży okien i drzwi nieprzerwanie pracują z nami już ponad 20 lat – doskonale rozumieją potrzeby wszystkich klientów, oferując indywidualne rozwiązania. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu, gdzie na 140 m2 można obejrzeć dostępne produkty i uzyskać fachową poradę na temat odpowiedniego wyboru okien, drzwi, osłon, rolet, markiz i wielu innych elementów wykończenia domu lub mieszkania. W salonie znajduje się kącik dla dzieci, dzięki czemu rodzice mogą porozmawiać z doradcą i wybrać potrzebne produkty w komfortowej atmosferze.


Pracownicy naszej firmy posiadają certyfikat „Pracownika zabezpieczeń technicznych” wydany przez K.W. Policji.


Nasze realizacje