O firmie

Firma Iskra jest firmą rodzinną dwupokoleniową. W skład której wchodzą firmy Iskra Bis i Iskra Bissl.

Firma Iskra założona została w 1980r.
Naszym klientom zapewniamy produkty wysokiej jakości i maksymalnej użyteczności przy zachowaniu umiarkowanej ceny. Jakość naszej pracy i produktów jest poparta 30- letnim doświadczeniem w branży.

Jeżeli szukasz najlepszych drzwi ,okien, rolet , bram do nowego lub remontowanego budynku oraz solidnego montażu bardzo  dobrze trafiłeś. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia  naszego salonu gdzie na 140 m2 pokazaliśmy wszystkie dostępne  rozwiązania  dotyczące rolet ,markiz, drzwi,okien w tym okna przesuwne z niskim progiem HS oraz uchylno przesuwne HKS .Salon wyposażony jest w kącik dla dziecka tak więc przyjazd z dzieckiem nie jest już problemem.   

Słowo uczciwość i solidność jest w naszej firmie najważniejsze. nasi klienci mogą być pewni stałego serwisu i fachowego doradztwa począwszy od pomiaru aż do montażu zamówionych produktów.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom i wymaganiom naszych klientów ciągle poszerzamy kwalifikacje i gamę naszych usług.

Naszym największym sukcesem jest nieprzerwane działanie już od 30 lat oraz wybudowanie wreszcie w 2011 r nowj siedziby.Zaczynaliśmy w 1980r od 2 osobowej firmy poruszającej się słynną niebieską SYRENĄ Bosto już wtedy była na niej reklama naszej firmy .Firma stopniowo rozwijała się zwiększając asortyment swoich usług oraz liczbę pracowników w tej chwili możemy się pochwalić pracownikami którzy są już z nami nieprzerwanie  od 20 lat za co serdecznie im dziękujemy .

 

 

Pracownicy naszej firmy posiadają certyfikat "Pracownika zabezpieczeń technicznych" wydany przez K.W. Policji.

30 lat tradycji

Wybierz doświadczenie i uczciwość.

,